پرسش‌های متداول

جواب بیشتر سوال‌های احتمالی خود درباره رزرو هتل را اینجا می یابید، در غیر اینصورت با ما تماس بگیرید.

بعد از رزرو کامل هتل امکان کنسلی و یا تغییر تاریخ وجود دارد؟

اگر برنامه سفر شما دستخوش تغییراتی شد که ناچار بودید رزرو هتل را کنسل و یا تاریخ ورود و خروج خود را جابجا کنید، حتما موضوع را با بخش پشتیبانی در میان گذاشته و مطمئن باشید بهترین و مناسب ترین کار را برای شما انجام می دهند.

واچر چیست و چقدر طول میکشد تا صادر شود؟

بلافاصله بعد از رزرو هتل و پرداخت نهایی برگه ای برای شما صادر و تحویلتان می شود که "واچر" نام دارد. واچر هم به منزله تائید پرداخت است و هم ثبت رزرو. همچنین اطلاعات هتل رزرو شده و خدمات مربوطه داخل آن نوشته شده است.

بهتر است رزرو هتل را حضوری و از خود هتل انجام بدهیم یا به صورت آنلاین؟

اگر قصد رزرو هتل را دارید بهتر است به صورت آنلاین این کار را انجام دهید، زیرا سایت های فروش آنلاین از هتل ها مبلغی به عنوان کمیسیون دریافت کرده و در دنیای رقابتی امروز درصدی از کمیسیون خود را به عنوان تخفیف به مسافر ارائه می کنند. به همین دلیل هزینه خرید آنلاین از خرید حضوری کمتر می شود.

پس از پرداخت کامل اینترنتی آیا باید هزینه ای هم به هتل پرداخت کرد؟

وقتی هتلی را آنلاین رزرو می کنید طبق انتخاب های شما خدماتی برایتان لحاظ شده که هزینه آن محاسبه و از شما دریافت می گردد. بنابراین وقت ورود و یا خروج از هتل دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست مگر اینکه شما از خدماتی استفاده کرده باشید که در زمان رزرو آنها را انتخاب نکرده اید! البته بعضی از هتل های 5 ستاره بخصوص در دبی به محض ورود مبلغی را تحت عنوان "دیپوزیت" از شما دریافت کرده و در زمان خروج اگر مشکل یا هزینه ای ایجاد نکرده باشید به شما استرداد می کنند.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

این موضوع از جمله مواردی است که در رابطه با آن هر کشور یا هتل قوانین خاص خودش را اعمال می کند. اما اگر بخواهیم این مورد را به صورت کلی بررسی کنیم باید بگوییم در اکثر هتل های داخلی کودک زیر 5 سال رایگان است و هیچ گونه خدماتی هم به او تعلق نمی گیرد و کودک بالای 5 سال بزرگسال محسوب می شود و خدمات کامل هم به او ارائه می شود. در هتل های خارجی پذیرش کودکان زیر 2 سال کاملا رایگان بوده و از کودکان بین 3 تا 7 سال هزینه ای معادل نصف قیمت بزرگسالان دریافت می گردد و یک تخت اضافه برای استفاده در اختیارشان گذاشته می شود. پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به رزرو کودک، قبل از انجام رزرو با پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما اطلاعات دقیقی در این مورد به شما ارائه کنند.